CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Zvýhodněná cena v aquaparku Tatralandia.

Gino Paradise Bešeňová je celoročně přístupný moderní areál s venkovními i krytými bazény, venkovními tobogány, krytou toboganovou věží, adrenalinovou části s bazénem s protiproudem, wellness světem, fitness, restauracemi, barem a vlastním kvalitním ubytováním.

Všechny ceny a objednávka

Gino Paradise Bešeňová má pestrou nabídkou doplňkových i stravovacích služeb a spoustou zajímavých míst a aktivit v okolí. Z hloubky 1987 metrů vyvěrá termální voda s teplotou 60.5 °C, která má blahodárné účinky na lidský organismus, především na pohybové ústrojí, urologické a ženské problémy a má také kosmetické účinky. Voda v bazénech je dle druhu bazénu teplá od 27 do 40 °C. Všechny bazény mají celoroční provoz.
Venkovní areál: velký plavecký, malý plavecký, 3 relaxační, dětský bazén se skluzavkami.
Vnitřní areál: sedací bazén s velkým počtem atrakcí, velký plavecký bazén s nerezovým tobogánem, dětský bazén se skluzavkou, vodním hřibem a ježkem.
Vitální svět: posílení imunitního systému, zbavení se stresů, relaxace a klid v duši – inhalace, římská koupel, 5 saun (bylinková, římská, solná, mentolová a finská), masáže, hydromasáže, vířivky, speciální lázně otevřené celoročně.
Relax centrum: masáže, lymfodrenáž, světelné terapie, solárium, fitness, slender stoly, manikúra, pedikúra, rašelinové zábaly, kosmetika, aerobik nebo také herna či odpočívárna.

Gino Paradise Bešeňová se nachází v obci Bešeňová, která je vzdálená 12 km od Ružomberku směrem na Liptovský Mikuláš.
Areál Gino Paradise je velmi oblíbený a hojně navštěvovaný pro svou léčivou geotermální vodu, která má příznivé účinky na lidský organismus, především na pohybové ústrojí, urologické a ženské nemoci a kožní problémy.
Ve venkovním areálu Gino Paradise je celkem 13 bazénů, z toho 7 je otevřeno celoročně. Teplota vody v bazénech je 24 –39 °C. Geotermální voda je v 8 bazénech, v ostatních je čirá, ohřívaná voda. K dispozici je 25 m plavecký bazén, bazény s tobogány, dětský bazén s atrakcemi, divoká řeka, prolézačky pro děti.
V roce 2006 byl otevřen nový vnitřní areál s celoročním provozem se 3 vyhřívanými bazény – s velkým plaveckým bazénem s toboganem, sedací bazén a dětský bazén s atrakcemi.
Součásti Gino Paradise je Vitální svět – wellness centrum, kde si můžete odpočinout, nalézt duševní rovnováhu a posílit imunitní systém. Ve wellness je pro Vás připravená finská sauna s ochlazovacím bazénem, římská koupel, bylinná, solná a mentolová inhalace, whirpool, hydromasážní sprcha, tepidárium, atrakcí je zlaté křeslo z 24 karátové­ho zlata.

Doporučení z DCK Rekrea Ostrava

 • „Gino Paradise v Bešeňové si rychle oblíbíte. Do termálního bazénu můžete v plavkách rovnou z hotelového pokoje.“
  Ivana Rybiářová, ředitelka
  Ivana Rybiářová foto

Ubytování

 1. pokoje STANDARD – dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (vhodné pro dítě do 12 let) s vlastním sociálním zařízením, LCD TV s Pay systémem, rádiem, trezorem, chladničkou s minibarem a připojení na internet. Některé pokoje mají balkon.
 2. SUIT – dvoulůžkové pokoje se samostatnou ložnicí, obývací místnosti s možnosti až dvou přistýlek (vhodné pro děti do 12 let) s vlastním sociálním zařízením, LCD TV s Pay systémem, rádiem, trezorem, chladničkou s minibarem a připojení na internet.
 3. STUDIA – jednopokojové dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek a s kuchyňským koutem, s vlastním sociálním zařízením, LCD TV s Pay systémem, rádiem, trezorem, chladničkou s minibarem a připojení na internet. Některé studia mají balkon nebo terasu.
 4. APARTMÁNY – dvoupokojové apartmány se samostatnou ložnicí, obývací místnosti s možnosti až dvou přistýlek s kuchyňským koutem, s vlastním sociálním zařízením, LCD TV s Pay systémem, rádiem, trezorem, chladničkou s minibarem a připojení na internet. Apartmány mají balkon nebo terasu.
 5. APARTMÁN PREZIDENT – prostorný třípokojový apartmán, se samostatnou ložnicí, s pracovnou a obývací místnost s možnosti až dvou přistýlek s kuchyňským koutem, s vlastním sociálním zařízením, LCD TV s Pay systémem, rádiem, trezorem, chladničkou s minibarem a připojení na internet. Apartmá má balkon.

Stravování

V ceně pobytu snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří nebo obědů formou menu.

Slevy

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se snídaní v doprovodu dvou dospělých osob ZDARMA.
SUPER zvýhodněný včasný nákup sleva 20% na termíny 01.11. – 27.12.2015, 03.01 – 23.03.2016 a 30.03. – 30.04.2016. Sleva platí do 13.09.2015. Sleva se vztahuje jen na rekreační pobyt.
Rodinná akce 1 dítě do 12 let na přistýlce zdarma a 1 dítě do 6 let bez nároku na lůžko zdarma akce platí od 13.01. – 28.01.2016 a 06.03. – 23.03.2016 na pobyty od 3 nocí.
Akce 7=6 nocí (1 noc zdarma), platí jen u rekreačního pobytu (nevztahuje se na zvýhodněný včasný pobyt a na termín 27.12. – 03.01.2016).
Akce 4=3 noci (1 noc zdarma), platí jen u rekreačního pobytu (nevztahuje se na zvýhodněný včasný pobyt a na termíny 27.12. – 06.03. a 23.03. – 30.03.2016).
Sleva 20% na druhý pokoj pro děti do 12 let..
BONUS V CENĚ POBYTU:
- celodenní vstup Thermal Packet (Economy balík): 8 venkovních bazénů s geotermální vodou , 5 venkovních bazénů s čirou vodou, 2 nerezové vnitřní bazény s čirou vodou a 3 vířivky v bazénové hale, outdoor fitness, tobogány a skluzavky.
- zvýhodněný doplatek za vstup SEA & FUN PACKET (zahrnuje Thermal packet + bazén s umělými vlnami, věž tobogánu s 6 tobogány, dětský bazén s vodními atrakcemi, venkovní adrenalinová zóna s divokou řekou RAFT RIVER, DIVING CENTRUM a FUN BUBBLE POOL)
- zvýhodněný doplatek za vstup WELLNESS & SPA (komplex saun – bylinková, římská, solná, mentolová, finská…)
- 50 % sleva na vstup do aquaparku v den odjezdu (uplatňuje se z pultových cen vstupů na pokladně aquaparku)
- celodenní animační program – aqua aerobik, soutěže pro děti i dospělé o zajímavé ceny
- vstup do fitness centra – bezplatně
- možnost vyzkoušet přístrojové potápění s profesionálním instruktorem ve vraku lodi (za doplatek)

Příplatky

Rekreační poplatek 0,80 EUR/osoba a den, platba na místě. Předčasná výměna županu 3 EUR. Ztráta čipu 7 EUR. Příplatek za konkrétní číslo pokoje – 50% z ceny za ubytování se snídaní. Vánoční večeře není povinná. Silvestrovská večeře je povinná.
Možnost dokoupení vstupů od 01.11.2015:
První den:
Thermal packet: 290 Kč/osoba a celodenní vstup, 225 Kč/dítě 6–12 let a celodenní vstup
Sea & Fun packet: 445 Kč/osoba a celodenní vstup, 380 Kč/dítě 6–12 let a celodenní vstup
Druhý a další den:
Thermal packet: 220 Kč/osoba a celodenní vstup, 155 Kč/dítě 6–12 let a celodenní vstup
Sea & Fun packet: 375 Kč/osoba a celodenní vstup, 310 Kč/dítě 6–12 let a celodenní vstup

Bonusy při objednávce ubytování na tomto webu

Mapa umístění Mapa umístění Mapa umístění Tip: Podržte myš, mapa zazoomuje blíž

Nej atrakce v okolí

Podobní ubytovatelé

 • PENZION FONTÁNA PENZION FONTÁNA, Bešeňová - Penzion Fontána se nachází v krásném prostředí obce Bešeňová, cca 300m od komplexu termálního koupaliště.

Všechny hotely

 


Kolik je 5 plus 8?

Jsme na Facebooku

Související: Termály na SlovenskuŠtúrovoTatranská LomnicaHotely v Luhačovicích
Partneři: CK RywalDestinde

Pobyty realizuje
DCK Rekrea Ostrava s.r.o

Pojišťuje
Pojištění Generali

Spolupracujeme
Slovakia Travel

 

© 2005 – 2015 e-Slovensko.cz a DCK Rekrea Ostrava – T +420 596 122 427 – E rekrea@rekrea.info – (PodmínkyKe stažení)