CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Bešeňová

Celoročně přístupný moderní aquapark s paletou otevřených i krytých bazénů, pestrou nabídkou doplňkových i stravovacích služeb a spoustou zajímavých míst v okolí.

Termální koupaliště, Foto:ginoparadise.sk

Termální koupaliště

Termální koupaliště s tobogánem, Foto:ginoparadise.sk

Termální koupaliště s tobogánem

Půvabné okolí koupaliště, Foto:ginoparadise.sk

Půvabné okolí koupaliště

Co se zde léčí?

Termální voda z Bešeňové má blahodárné účinky na lidský organismus, především na pohybové ústrojí, urologické a ženské problémy, má také kosmetické účinky.

Další aktivity

  • Vitální svět: posílení imunitního systému, zbavení se stresů, relaxace a klid v duši -- inhalace, římská koupel, sauny, masáže, speciální lázně otevřené celoročně.
  • Relax centrum: kvalifikovaní terapeuté vám nabídnou masáže, světelné terapie, solária, fitness, aerobik nebo také hernu či odpočívarnu.

Plážový volejbal, tobogán, vířivkový bazén, tzv. mokrý bar.

Již Keltové znali prameny v Bešeňové

Blahodárné účinky těchto pramenů využívali už starověcí Keltové. Potvrzují to nedaleké archeologické nálezy. První písemný dokument o existenci obce je z roku 1279.

Tři důvody pro Bešeňovou

1) Vynikající pozice uprostřed nádherného Liptova a kolem 3 hodin cesty ze severu Moravy
2) Pro každého něco: Léčba kloubů pro babičku, relax pro maminku a tatínka a kopa legrace pro děti.
3) Se širokou nabídkou prověřeného ubytování od DCK Rekrea Ostrava.

Voda z Bešeňové

Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže a vůbec na celý organismus.

Složení: Na – sodík, K – draslík, Ca – vápnik, Mg – horčík, Fe – železo, Cl – chlór, NO – oxid dusnatý, SO2/4 – oxid síričitý, PO2/4 – oxid fosforičitý, HCO2 – kyselina kysličitá, H2S – sírovodík, Li – lithium, Mn – mangan, NH

Voda v Bešeňové je geotermální a vyvěrá z hloubky 1987 metrů s teplotou 60,5 °C. Nebojte, na povrchu má v různých bazénech od 24 do 39 °C.